Додаткові кошти на соціальні виплати та медобладнання — перші результати децентралізації

Оптимістичні показники наповнення обласного бюджету в першій половині 2015-го дозволили збільшити цьогорічні видатки на 400 мільйонів гривень. Гроші підуть на зарплати, стипендії, пільгові пенсії, медичне обладнання та багато іншого.

 

39,4 мільйона гривень направили на зарплати бюджетникам, стипендії та пільгові пенсії. Майже 80 мільйонів підуть на переобладнання шкіл та дитячих садків, купівлю шкільних автобусів для сіл, медичного обладнання та інші соціальні потреби. На поліпшення водопостачання в Апостолівському, Дніпропетровському і Томаківському районах та реставрацію Троїцького собору в Новомосковську виділено майже 75 мільйонів гривень. На захист населених пунктів від підтоплення, відновлення лісів та інші природоохоронні заходи — 48,2 мільйона. На капітальний ремонт житлового фонду, об’єктів теплопостачання та зовнішнього освітлення — 17,5 мільйона гривень.

Також на 76,4 мільйона гривень збільшено фінансування ремонту доріг.

З початку 2015 року до загального фонду всіх місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло 7,6 мільярда гривень. Це на 1,5 мільярда або на 24,6% більше, ніж за той же період минулого року. Як зазначають у департаменті фінансів Дніпропетровської облдержадміністрації, такі результати підтверджують ефективність децентралізації.

Крім того, майже 7,5 мільярда гривень субвенцій надійшло з державного бюджету до області. З них 2,4 мільярда гривень – медична субвенція, 2 мільярди гривень – освітня і близько 2 мільярдів гривень спрямовано на допомогу сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та іншим пільговим категоріям.

Добавить комментарий