Досягнення 32 дніпропетровців відзначили на державному рівні

Ордени, медалі, почесні звання та грамоти отримали сьогодні 32 мешканці Дніпропетровщини. Це лікарі, вчителі, атошники, аграрії, художники. Нагороди їм вручив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Ви вже знаєте, що Дніпропетровщина стала першою у рейтингу регіонів країни. Це лідерство – результат нашої з вами роботи, – зазначив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Сьогодні тут зібралися, мабуть, найкращі представники різних галузей. Від промисловців до культурних діячів. Дуже радий, що Президент гідно оцінив кожного. Пишаюся вами і сподіваюся на подальшу плідну співпрацю».

Ордени «За заслуги» І та III ступеня, «За мужність» III ступеня та княгині Ольги ІІІ ступеня отримали п’ятеро дніпропетровців та палоградців. Ще шістьом мешканцям Павлоградського, Юр’ївського, Дніпропетровського, Верхньодніпровського та Широківського районів вручили медалі «За працю і звитягу». Заслуженими вчителями, лікарями, художниками, а також працівниками культури, освіти, охорони здоров’я, промисловості та сільського господарства стали 18 жителів регіону. Ще трьом діячам вручили почесні грамоти Кабміну та пам’ятні знаки.

Заслуженим художником країни став дніпропетровець Євген Логвиненко. У свої 71 живописець отримав першу всеукраїнську нагороду.

«Ніколи не прагнув саме до нагород, – каже митець – Завжди займався творчістю, вдосконалювався. Я хотів, щоб мої роботи подобалися людям, знаходили відгук у їх душах. Те, що мене відзначили на державному рівні свідчить, що не дарма старався».

Залишити відповідь