Другий Всеукраїнський чемпіонат з пілотування дронів пройшов у Дніпрі

У Дніпрі в рамках фестивалю Interpipe TechFest відбувся Другий чемпіонат України з пілотування дронів. У ньому взяли участь 37 пілотів. Це рекордна кількість учасників для змагань по дрон-рейсингу — наймолодшому і технічно складному виду спорту.

Дрон-рейсинг – це гонка радіокерованих мультикоптерів на спеціальній трасі. Середня швидкість коптера — 50 — 60 км/год, на деяких ділянках може досягати і 150 км/год. Пілот керує дроном за допомогою відеозображення, який отримує з борта моделі. Використовуючи спеціальні окуляри, пілот фактично дивиться на трасу «очима» дрона.

Учасники чемпіонату кажуть, траса була дуже цікава. Мало хто з українських рейсеров літав по схилу. Зазвичай змагання проводяться на відкритих майданчиках — у полі чи на стадіоні. А тут довелося маневрувати не тільки в горизонтальній, а й у вертикальній площині.

Третє місце посів чинний чемпіон України киянин Віктор Дзензель, другим став одесит Ігор Олішевський, а перемогу здобув В’ячеслав Гордієнко із Запоріжжя. Усі ці результати будуть враховані для рейтингів на всеєвропейських і міжнародних змаганнях.

Через декілька тижнів стартують всеєвропейські змагання з пілотування дронів в Ібіці, а через кілька місяців на Гаваях пройде Міжнародний чемпіонат з пілотування дронів.

Добавить комментарий