ДТЕК Дніпровські електромережі допомагають відновлювати роботу електромереж Укрзалізниці

Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі допомагають колегам з Укрзалізниці відновлювати та повертати до роботи електричні мережі у Київській області.

Після пошкоджень вдалось відновити рух поїздів, але повноцінне відновлення підстанцій потребує часу. Дві бригади фахівців оператора системи розподілу вже працюють над тим, щоб щонайшвидше забезпечити стале функціонування залізниці.

В умовах війни залізниця є ключовим транспортним сполученням та має стратегічне значення – це  чи не єдиний спосіб евакуації та пересування країною для мирного населення та волонтерів. Не зважаючи на це, ворог не зупиняється та продовжує руйнувати інфраструктурні об’єкти.

Минулого тижня через ворожі обстріли зазнали ушкоджень декілька енергооб’єктів Укрзалізниці по всій країні. Через це без світла лишились мешканці навколишніх населених пунктів та зупинилось залізничне сполучення.

 ДТЕК розуміє наскільки важливим є відновлення об’єктів залізниці для всієї країни. Тому 2 бригади ДТЕК Дніпровські електромережі вирушили на допомогу колегам з Укрзалізниці. 8 фахівців будуть працювати, щоб якомога швидше відновити роботу електрообладнання та повернути до нормального функціонування залізниці на Київщині. В той же час енергетики з Одеської області допомагають повертати до роботи електричні мережі залізничникам на Львівщині.

Аварійні бригади енергетиків ДТЕК безперервно працюють, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, які постраждали через бойові дії.

Енергетики, спеціалісти Укрзалізниці разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших харчових продуктів та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.