ДТЕК Дніпровські електромережі допоміг відновити електропостачання для жителів Херсонської області

ДТЕК Дніпровські електромережі забезпечив електроживленням одну з високовольтних ліній АТ «Херсонобленерго», пошкоджену через обстріл у четвер, 24 березня.

У суботу її допомогли відновити та під’єднали до ліній з боку Дніпропетровської області. Це дозволило відновити забезпечення електроенергією мешканців Дніпропетровщини, а також Херсонської області, які отримували живлення від цієї ділянки мереж та виявилися відключеними від електропостачання.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Високовольтна лінія 150 кВ на Херсонщині забезпечує електроенергією як мешканців цього регіону, так і велику підстанцію у Дніпропетровській області. 24 березня в результаті обстрілу осколками було перебито провід повітряної лінії. Через відключення значно знизилася потужність цієї підстанції.

Розуміючи важливість електропостачання у військових умовах, ДТЕК Дніпровські електромережі оперативно перевели її на резервну схему електрозабезпечення. А також надали допомогу херсонським колегам щодо відновлення електропостачання у знеструмлених районах.

Фахівці західного підрозділу департаменту з експлуатації високовольтних мереж оглянули лінію «Херсонобленерго», виконали її ремонт та перепідключили на лінії з боку Дніпропетровської області. На цей час на неї подано напругу. А бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повністю відновили надійність електропостачання як підстанції компанії, так і об’єктів АТ «Херсонобленерго».

Крім того, минулої доби електромонтери відновили електропостачання для 21 400 сімей у шести районах Дніпропетровської області, знеструмлених через негоду. В результаті шквального вітру була зламана опора, пошкоджено 2 трансформатори та спостерігалися масові обриви проводів через падіння високорослих дерев. До ліквідації аварій було залучено 17 бригад та 22 одиниці техніки.

Станом на 28 березня повністю знеструмленим залишається один населений пункт у сільській місцевості, смт Широке, близько 70 абонентів. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі постійно працюють, аби оперативно відновлювати електропостачання. Аварійно-відновлювальні роботи в області планують завершити до кінця дня.

Раніше ДТЕК Дніпровські електромережі забезпечив електроживленням шість великих підстанцій АТ «Миколаївобленерго», які виявилися знеструмленими через обстріли. Компанія готова й надалі надавати допомогу всім операторам системи розподілу сусідніх областей, які постраждали внаслідок бойових дій. Працівники мають спеціальні інструкції для роботи у кризових ситуаціях та забезпечені всім необхідним для відновлення роботи обладнання під час отримання дозволів від Збройних Сил України.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!