ДТЕК Дніпровські електромережі повернув світло у понад 10 тисяч осель, що постраждали від негоди та обстрілів

На Дніпропетровщині аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повністю відновили електропостачання в усіх 48 населених пунктах, які були знеструмлені в результаті вчорашньої негоди. Світло повернули в оселі 8 тисяч сімей жителів області. А також відновили електропостачання для 2700 родин Нікопольського району, який вчергове зазнав обстрілів.

21 липня грози зі шквальним вітром призвели до пошкодження ліній та масових відключень  в області. Переважно – у Дніпровському та Новомосковському районах. До ліквідації наслідків негоди ДТЕК Дніпровські електромережі задіяв 16 аварійно-ремонтних бригад, які доклали максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути електропостачання в усі постраждалі райони.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Протягом доби енергетикам вдалося відновити електропостачання в усі 48 населених пунктів, що постраждали від негоди. Фахівці оперативно відновили роботу пошкоджених ліній та знеструмлених трансформаторних підстанцій, повернувши світло у понад 8 тисяч домівок жителів області.

Також енергетики ліквідували пошкодження мереж внаслідок ворожого обстрілу у Нікопольському районі. Зі світлом 2700 родин у 2 населених пунктах.

На ранок 22 липня після чергової масштабної нічної атаки на Дніпропетровщину зафіксовані нові пошкодження ліній у Нікопольському та  Криворізькому районах. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі проведуть роботи з їх відновлення щойно отримають дозвіл від ЗСУ та Служби з надзвичайних ситуацій.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!