Двох дівчат з Дніпропетровщини хотіли відправити до сексуального рабства (Фото)

У Дніпрі поліція завадила відправити двох дівчат (одна з них – неповнолітня) до сексуального рабства в Туреччину. За кожну жертву зловмисники мали отримати 500 доларів США.

поліція_сексуальне рабство

Своїм жертвам, мешканкам Дніпропетровської області, чоловіки пропонували роботу за кордоном у якості танцівниць. В подальшому жінки потрапляли у сексуальне рабство. Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Дніпропетровській області, в аеропорті міста Харкова попередили факт вивезення за кордон двох дівчат. Таким чином вони перекрили канал міжнародної поставки «живого товару» до міста Анталії Турецької Республіки, повідомляють у прес-службі поліції.

поліція_сексуальне рабство

Наразі вживаються заходи для затримання учасників злочинної групи, які покинули територію України та вибули до Туреччини. Також встановлюються інші потерпілі з метою документування всіх фактів злочинної діяльності.

поліція_сексуальне рабство

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).