Екологічна карта: як у Дніпрі наводять лад

У Дніпрі влада та громадські організації  наводять лад у місті. Для координації зусиль була створена мапа екологічних акцій. Активісти з власної ініціативи влаштовують прибирання публічних просторів. А міська влада, зі свого боку, забезпечує вивезення та утилізацію зібраного сміття.

«Ми всіляко підтримуємо ініціативи мешканців щодо прибирання громадських місць, надаємо технічну та організаційно-методичну допомогу, координуємо процеси прибирання міста, а також вивозимо зібране активістами сміття для подальшої його утилізації», — повідомила заступник директора департаменту — начальник управління комунальної екології департаменту екологічної політики міської ради Ірина Козлова.

Координатор руху Street Workout Ukraine, екоактивіст Павло Грендач зазначив, що здоровий спосіб життя неможливий без чистого довкілля. Тому у найближчі місяці активісти планують влаштувати низку заходів, спрямованих на збереження та покращення екологічного стану планети.

Щодо карти, то тут відображатимуться всі події (суспільні ініціативи), які стосуються екології, санітарного стану міста та пропозиції щодо організації таких заходів. Якщо хтось захоче влаштувати прибирання, він може звернутися на «гарячу лінію» міської ради, залишити заявку, після чого відповідну територію буде позначено на карті. Інші ж мешканці матимуть змогу бачити, де та які заходи відбуваються, і приєднуватися до них.

Найближча велика акція з прибирання міста відбудеться вже наступної суботи — 20 квітня.

Ярослава Хлєбникова,

фото Pixabay