На Дніпропетровщині збудували найяскравішу школу в Україні (Фото)

Енергоефективність, сучасний інтер’єр, яскравий дизайн, новітній освітній простір – віднині візитівка школи №6 у Жовтих Водах. Після завершення масштабної реконструкції учні і вчителі отримали заклад, повністю оновлений за сучасним європейським зразком. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

«Невеличкий куточок Європи» – так віднині називають мешканці одного з густонаселених мікрорайонів Жовтих Вод місцеву школу №6. Її будівля після масштабної реконструкції – яскрава, «розфарбована» у різні кольори. Від колишньої похмурої споруди залишилися самі згадки.

У школі все нове – від покрівлі до ґанків. Акцент в ремонті – на енергоефективності. Дах утеплили за передовими технологіями та облаштували водовідводами з підігрівом. Вікна – із підвищеною звуко- та термоізоляцію, а ще – добре відбивають сонячне світло. Центральний ґанок облаштували пандусом із підігрівом та термодатчиками. Він не замерзатиме узимку. Тож школа доступна для всіх за будь-якої погоди.

Утеплений фасад грає різнобарв’ям. Тут і бірюза, і жовтий, і рожевий та зелений. Кольори – на будь-який смак.

«Перше, що кидається в очі і ззовні, і всередині – яскравість. Як побачила свій клас – захотілося скоріше почати працювати в нових умовах. Нам запропонували обрати колір класу – який кому ближче до душі. Особисто мені до вподоби теплий малиновий, – поділилася вчителька початкових класів Юлія Махнюк. – Вражає й освітлення в кабінетах – воно шикарне! Раніше школа була понурою і похмурою. Тепер в ній багато світла і тепла».

У класах все – за сучасним стандартом, якого дотримується Дніпропетровська ОДА під час «перезавантаження» шкіл регіону. Яскрава стіна біля дошки, решта – у нейтральних тонах. Так вся увага учнів зосереджується на навчальному матеріалі.

«У нас дуже гарний «жовтий» кабінет. І парти нові, одномісні. Це дуже класно. Зможемо розставляти їх, як забажаємо. Різні тренінги проводити і креативні нестандартні заняття», – розповіла учениця 10 класу Мирослава Гурецька.

В кабінетах установили мультимедійне обладнання. Облаштували і два комп’ютерні класи. Там – сучасні комп’ютери. Директор Павлина Чаленко каже, планують відкрити у школі гурток робототехніки. Діти опановуватимуть ази програмування.

Вразили учнів і осучаснені їдальня, актова і спортивна зали.