Енергетики працюють у посиленому режимі: у Нікополі ліквідували тисячі аварій

Понад 3 тисячі аварій ліквідував в Нікополі в нинішньому році ДТЕК Дніпровські електромережі. А також продовжує модернізацію та посилення мереж, пов’язаних з переходом міста на електроопалення – на це в 2019 році енергетики направили 6 млн грн.

Енергетики працюють в посиленому режимі, щоб оперативно реагувати на заявки мешканців та оперативно усувати будь-які перебої з електрикою. З початку року до кол-центру від жителів Нікополя надійшло 3357 заявок зі скаргами на аварії. У тому числі – через перевантаження мереж у зв’язку з перевищенням жителями заявлених лімітів потужності. Усі вони тут же ліквідовувалися силами оперативно-виїзних та ремонтних бригад.

«ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує програму із посилення та модернізації мереж і електрообладнання Нікополя. Ми робимо все від нас залежне, щоб забезпечити жителів надійним електропостачанням в опалювальний сезон. Загальна сума вкладень компанії в електромережі міста в 2019 році – 6 мільйонів гривень. Трьома роками раніше енергокомпанія вже побудувала новий потужний розподільний пункт «Головко» на вулиці Світлій та провела масштабні роботи з посилення електромереж Нікополя, інвестували в це 135 млн грн», – говорить генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

У 2019 році для поліпшення якості електропостачання для мешканців Нікополя енергетики вже замінили 31 силовий трансформатор, ще 29 встановлять до кінця року. Також провели ремонт 9 кілометрів повітряних мереж 0,4 кВт, замінили дві комплектно-трансформаторні підстанції (КТП) і встановили дві нові, які дозволять зменшити довжину вуличних мереж та розвантажити лінії електропередачі. До кінця року планують замінити додатково 14 КТП.

 

Фото: з відкритих джерел