Фахівці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області відвідали ПрАТ «Дніпропетровський маслоекстракційний завод»

28 квітня 2016 року за запрошенням керівництва ПрАТ з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський маслоекстракційний завод» представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь у проведенні Дня охорони праці на підприємстві.

Учасниками заходу стали також працівники обласної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості.

Працівники та гості підприємства мали можливість переглянути проведення змагання та нагородження переможців серед змін добровільної пожежної дружини підприємства. Також були нагороджені переможці змагань з безпеки праці за 1 квартал 2016 року.

Під час офіційної частини заходу його учасників ознайомили зі станом рівня травматизму та системою безпеки, що впроваджена серед виробничих підрозділів компанії Бунге Європа та Україна, в тому числі на Дніпропетровському маслоекстракційному заводі. Зазначено, що зараз стає більш актуальною проблема стресу на робочому місці, необхідно будувати культуру безпеки для попередження не тільки виробничого а й побутового травматизму. На підприємстві проводяться тренінги для поліпшення комунікації серед працівників.

«Робота підприємства в галузі безпеки персоналу направлена на побудову культури безпеки на виробництві, включаючи залучення персоналу у виявлення та усунення потенційно небезпечних впливів, — говорить голова правління підприємства Олександр Слоєв. — В рамках цієї програми перед виконанням будь-якого виду робіт у виробничих підрозділах працівники дотримуються принципу «Зупинись. Подумай. Захистись».

Підприємство названо переможцем обласного конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» серед підприємств харчової та переробної промисловості, нагороду від Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України отримав голова правління Олександр Слоєв та працівники підприємства.

Почесну грамоту за вагомий особистий внесок у провадження системи управління охороною праці спрямованої на усунення шкідливих і небезпечних чинників від виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Дніпропетровській області отримала начальник відділу охорони праці Тетяна Кошеварова.

Привітання з нагоди Всесвітнього дня охорони праці працівникам підприємства висловив начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар.

«Ваше підприємство – флагман серед підприємств харчової та переробної промисловості з забезпечення безпечних умов праці. Це не лише свідчення порядку та дисципліни на підприємстві, уваги роботодавця до питань безпечного виробництва, але ще й збережені життя та здоров`я ваших працівників», — зауважив, звертаючись до присутніх, Владислав Снісар. Він подякував за високий професіоналізм, побажав підприємству та кожному працівникові безпечного, безаварійного виробництва, подальших звершень та плідної співпраці у питаннях забезпечення належного рівня безпеки на виробництві.

На завершення святкових заходів гостям та працівникам були продемонстровані творчі роботи корпоративного конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», змагання з брейн-рингу серед працівників підприємства на тему безпеки праці.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

Добавить комментарий