Фестиваль дитячої творчості «Почути один одного» пройшов у Дніпрі

В суботу в парку культурі ім. Т.Шевченка пройшов незвичний фестиваль «Почути один одного» для дітей з особливими освітніми потребами та дітей-інвалідів. На свято завітали  понад ста дітей, їх батьків, а також студентів-волонтерів Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

На майданчику літнього театру виступали дитячо-молодіжні творчі колективи навчальних закладів міста, у тому числі і діти з особливими потребами. Також для всіх бажаючих проходили майстер-класи з виготовлення різних доробок.

За словами організатора фестивалю, президента Дніпропетровської обласної організації «Ангел дитинства» Наталії Алексєєвої, з кожним роком фестиваль «Почути один одного» стає більш масштабнішим.

«Вже вчетверте спільно з управлінням освіти міської ради проводимо фестиваль і з кожним роком учасників  і глядачів стає все більше і більше. У вік Інтернету люди, на жаль, мало спілкуються наживо, а діти з інвалідністю тим паче. Тому таким заходом хочемо, щоб такі діти частіше розважалися, знайомилися, спілкувалися один з одним. Цього року акцент у проведенні фестивалю зробили на майстер-класи – діти разом зі студентами-волонтерами власноруч виготовляють різні доробки. Головне, що після таких заходів діти знаходять собі друзів і продовжують з ними спілкуватися і дружити», — зазначила Наталія Алексєєва.

Добавить комментарий