ФОРУМ_ПЛАН_рус

Фестиваль «Волонтери: кольори добра» дає змогу всім приєднатися до соціальних інновацій, – Валентин Резниченко

Фестиваль «Волонтери: кольори добра» стартує у Дніпропетровську. 5 грудня на Площі Героїв Майдану зберуться всі, для кого допомога та добрі справи – невід’ємна частина життя. Вони розкажуть мешканцям міста про важливі соціальні інновації та запросять всіх бажаючих приєднатися до цих проектів. У програмі – музичні гурти, флешмоб, дитячі конкурси, ярмарок їжі та багато сюрпризів. Організатором виступає  iDnipro – Центр інновацій та реформ при Дніпропетровській ОДА. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

Фестиваль називається «Волонтери – кольори добра». Саме тому на його логотипі – різнокольорові долоні. Кожна барва символізує окремий волонтерський напрямок.

5 грудня відзначається Всесвітній день волонтерів. Але мета – не тільки організувати «волонтерське свято», а й привернути увагу мешканців регіону до їх проектів. «Приєднуйся!», – такий девіз фестивалю. Кожен небайдужий зможе прямо на фестивалі приєднатися до волонтерських проектів та добрих справ.

«В Україні слово «волонтер» асоціюється в першу чергу з АТО, – зазначив керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко. – І це зрозуміло. Їхню допомогу воїнам неможливо переоцінити. Однак є величезна кількість мирних напрямів, в яких добровольці здійснюють колосальну роботу. В області дуже багато волонтерів, які плідно співпрацюють з облдержадміністрацією. Спільно з IT-волонтерами ми перевели 130 адмінпослуг в електронний формат. Першими в Україні впровадили систему держзакупівель ProZorro, заощадивши бюджету мільйони гривень».

Валентин Резніченко зазначив, що волонтери – автори десятків соціальних проектів, які впроваджує Дніпропетровська ОДА. Фестиваль «Волонтери – кольори добра» дає змогу всім громадянам познайомитися та приєднатися  до наших соціальних інновацій, до волонтерського руху Дніпропетровщини.
Фестиваль стартує об 11.00, завершиться о 19.00. У програмі свята: яскравий флешмоб, ярмарок їжі, дитячі конкурси. Всіх, хто прийде 5 грудня на центральну площу обласного центру очікує концерт «Блюз за Україну». У програмі гурти: Karlsons Band ,Flame of Emotion, The Labirynth, Teamwise, Нет Слов , Jazz Мяс , My Favorite Black , Kiмната Гретхен.

Залишити відповідь