Канадські спеціалісти залучатимуться до реабілітації українских військових

Нещодавно  в місті  Квебек  (Канада) відбувся шостий щорічний форум «Здоров’я військовослужбовців, ветеранів та їх родин». У заході взяли участь понад 600 делегатів з шести країн, серед яких уперше була представлена Україна, повідомляє «Урядовий портал».

Делегатом від України був помічник Міністра оборони України полковник медичної служби, професор Всеволод Стеблюк.  Відбулися двосторонні зустрічі представника України з заступником Міністра у справах ветеранів Канади генералом Уолтом Натинчиком, начальником медичної служби бригадним генералом Ейч Сі Мак Кеєм, головою Центру досліджень здоров’я військовослужбовців та ветеранів Еліс Айкен.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Результатом цих зустрічей стали домовленості про включення України в систему обміну інформацією щодо збереження здоров’я військових, проведення спільних досліджень, а також надання практичної допомоги фахівцями з реабілітації Збройних Сил Канади в підготовці відповідних фахівців в Україні та залучення канадських спеціалістів до реабілітації українських вояків на базі Ірпінського госпіталю, санаторіїв «Хмільник» та «Пуща-Водиця».

Крім того, легендарний професор Рорі Купер з США, в минулому військовослужбовець, який отримав поранення спинного мозку та став «візочником», передав для українських військових медиків унікальну літературу з організації реабілітації військових, які втратили кінцівки.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь