Фідобанк вводить строкові вклади і підвищує депозитні ставки

З 25 серпня 2015 року строкові вклади Фідобанку(«Добробут», «Капітал», «Пенсійний», «Скарбниця», «ФІДО обміняй» і «Поштовий») оформляються і пролонгуються без можливості дострокового розторгнення. Також банк підвищує дохідність для строкових заощаджень, яка в залежності від строкуі виду вкладу досягає 26% річних за гривневими депозитамиі 12% річних за валютними вкладами без врахування програм лояльності. За вкладами «ФІДО обміняй» і «Поштовий» поточні процентні ставки залишаються без змін.

При цьому Фідобанк продовжує  пропонувати  гнучкі вклади, за умовами яких клієнти можуть скористатися своїми коштами в будь-який час. Це вклади до запитання «Свобода», «Сейф», «Час – це гроші», а також ощадні картки з підвищеною процентною ставкою – «Пластик-Фантастик» і «Пластик-Фантастик Плюс».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Найвибагливіші клієнти Фідобанку можуть вибрати строкові вклади з коротким терміном розміщення коштів «Щаслива сімка» або «Зелений коридор» з можливістю дострокового розторгнення, але більш низькою дохідністью.

«Грамотне планування свого бюджету дає вкладнику можливість отримати високий дохід від строкових вкладів і мати вільний доступ до своїх коштів завдяки гнучким депозитам, наприклад, ощадній картці, – пояснює Олена Дорошенко, директор з пасивних операцій фізичних осіб Фідобанку. – Для банку же введення строкових вкладів також позитивна зміна. Строковість заощаджень фізичних осіб знижує ризики масового відтоку вкладів в періоди нестабільності, а значить– сприяє ефективному управлінню ресурсною базою. Це дозволить банкам планувати кредитні операції, що в кінцевому підсумку позитивно вплине і на економік України в цілому».

Крім того, вкладники, які розмістили свої кошти на нові вклади«Добробут», «Капітал», «Пенсійний» і «Поштовий», а також на ощадну картку «Пластик-Фантастик Плюс», продовжують приймати участь в депозитній програмі лояльності Фідобанку, яка діє до 31 жовтняцього року. Нагадаємо, що в рамках програми всі бажаючі мають можливість відкрити вклади Фідобанку на суму від 2 000 грн та отримати компенсацію своїх комунальних платежівабо бонусів на покупки (залежить від суми розміщених коштів).

Якщо вклад був оформлений в Фідобанку до 25 серпня 2015 року, тоді до настання дати пролонгації вкладник має право достроково розірвати вклад на умовах договору.

Довідкова інформація:

Фідобанк (www.fidomarket.ua). Український універсальний банк, який надає весь спектр банківських послуг для фізичних і юридичних осіб, фокусуючись на розробці інноваційних продуктів та сервісів. На 1.07.2015 р. його регулятивний капітал склав 1 250,1 млн грн, активи — 8 285,9 млн грн, кошти клієнтів — 4 835,9 млн грн, кредитний портфель — 4 560,6 млн грн. До мережі банку належать 54 відділення, які обслуговують понад 352 тисячі роздрібних і 2,5 тисячі корпоративних клієнтів, а також 34 тисячі клієнтів МСБ. Крім того, зкористатися послугами банку також можна у понад 1000 відділеннях нашого партнера – Укрпошти.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь