Фотограф перетворює жінок на героїнь містичних казок (фото)

Фотографії Белла Котак (Bella Kotak) – це не просто портрети. Майстриня дотримуватися думки: “Або вразити, або не створювати нічого”. Саме тому вона працює над розвитком фотографії понад 5 років, створюючи захопливі зображення, зафіксовані ніби в іншому, фантастичному світі, повному чарівництва і таємниць, повідомляє UkraineArtNews.

У створенні своїх робіт художниця надихається своєю фантазією і казками різних народів світу, які допомагають їй поєднувати в одному зображенні природні елементи та розкішні кольори, не втрачаючи при цьому акценту на головному – жіночу красу.


Белла за освітою архітектор, тому не дивно, що кожна з її фото композицій заздалегідь ретельно продумується і вибудовується в голові художниці, подібно будівлі, цеглинка за цеглинкою, набуваючи вигляду своєрідного плану.

Спочатку Котак дала собі установку знімати по одній фотографії в день протягом року, однак разом з досвідом і знаннями приходило і бажання створити щось більше. Тепер створення і редагування однієї фотографії може зайняти у Белл не день, а цілі тижні, але результат дійсно вартий таких зусиль.