Геннадій Корбан: Казнокради і зрадники бояться нашого УКРОПу

 

Ані зовнішні, ні внутрішні вороги не зможуть виполоти УКРОП, який проріс по всій Україні, заявив лідер «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Геннадій Корбан, звертаючись до делегатів І з’їзду депутатів місцевих рад, обраних від партії, який відбувається у Києві 3 грудня. Очільник партії перебуває під домашнім арештом у своєму будинку в Дніпропетровську, його звернення транслювалося за допомогою прямого відеозв’язку.

«Наш УКРОП проріс по всій країні – від Закарпаття до Донбасу. Східні області країни через вибори почали звільнення від внутрішньої окупації. Ця війна ще не виграна, але перші перемоги нами вже здобуті», – сказав він.

Геннадій Корбан підкреслив, що практично в усіх місцевих радах пропрезидентська партія «Блок Петра Порошенка – «Солідарність» опинилася в меншості. «У багатьох областях, містах і районах патріотичні партії утворили міцні союзи без участі висуванців влади. А там, де нам довелося піти на співпрацю з провладними депутатами, ми зробили це лише для відвернення реваншу путінських ставлеників», – заявив лідер УКРОПу.

При цьому, за його словами, вже сьогодні членів партії намагаються підкупити і залякати, однак з майже двох тисяч депутатів від УКРОПу тільки до одиниць є питання у контрольних органів партії. «Ми чесно виконуємо свої зобов’язання перед громадянами і всіма політичними союзниками», – сказав Геннадій Корбан.

За словами лідера УКРОПу, ніхто не може зупинити український народ на його шляху до гідного майбутнього, «як не змогли зупинити наших полеглих героїв ні бандити Януковича, ні найманці Путіна». «Повсталій волі народу не стануть на перешкоді ні зовнішні, ні внутрішні вороги, ті, які сьогодні намагаються виполоти УКРОП. Вони можуть навіть намагатися посадити нас. Але ми все одно проростемо і з новою силою проростатимемо далі. Їхній істеричний напад на нашу партію довів громадянам, що неспроста казнокради, бариги і зрадники бояться нашого УКРОПу», – заявив Геннадій Корбан.

Залишити відповідь