Гліб Пригунов бере участь у роботі Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

У Страсбурзі зібралися ключові суб’єкти у сфері місцевого самоврядування. Голова обласної ради Гліб Пригунов у складі української делегації бере участь у роботі Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Робота присвячена темі «Етика і прозорість на місцевому та регіональному рівнях.» Учасники розглядатимуть дві доповіді — «Попередження корупції і заохочення громадської етики на місцевому і регіональному рівнях» і «Неправильне використання адміністративних ресурсів в ході виборчих кампаній та роль місцевих і регіональних виборних представників «.

пригунов

«Що можна зробити для поліпшення інтеграції та належного врядування на місцевому та регіональному рівнях? Це одне з головних питань, на яке ми маємо дати відповідь. А також обмінятися досвідом, саме для цього зібралися учасники зі всієї Європи», — зазначив Гліб Пригунов.

Протягом роботи відбудеться обговорення документу про стратегію Конгресу з протидії радикалізації на місцевому рівні. Та буде розгорнута тематична дискусія «Соціальні права в Європі: про здійснення Європейської соціальної хартії на регіональному рівні».

пригунов

Гліб Пригунов увійшов до складу Комітету з питань управління. Він несе відповідальність за справи, що входять до сфери статутних повноважень Конгресу, такі як управління, державні фінанси, прикордонного та міжрегіонального співробітництва та електронної демократії, а також співпраці з міжурядовими органами. Нагадаємо також, що Гліб Пригунов представляє партію Петра Порошенка «Блок Солідарність» і увійшов до політичної групи ЕНП/ CCE-EPP / CCE (Європейської народної партії).

«Перший день роботи був плідним та насиченим, атмосфера доволі робоча. Тож, впевнений, ми зможемо винести з роботи Конгресу багато цінного, того, що зможемо використовувати в своїй роботі в Україні», — висловив сподівання Гліб Пригунов.  Робота Конгресу триває і завтра розпочинаються пленарні засідання.

Добавить комментарий