Гліб Пригунов нагородив відомого земляка-колекціонера (ФОТО)

Голова Дніпропетровської обласної ради нагородив спеціальною нагородою – медаллю започаткованою до Дня 25-річниці Незалежності Олега Наумова. Церемонія нагородження відбулася на урочистому відкритті виставки народної художниці Марії Приймаченко у Музеї українського живопису. Олег Наумов велику частину свого життя колекціонував роботи саме Дніпропетровських художників, а в 2013 році відкрив власний музей, який і став креативною окрасою нашого міста.

Гліб Пригунов

Виставка Марії Приймаченко стала ще одним подарунком дніпровцям та гостям міста. В її полотнах можна бачити і язичницькі мотиви, і казкових звірів і орнаменти – всі вони вражають кропітким виконанням і вмілим поєднанням різних відтінків.

Гліб Пригунов

Мистецтвознавці запевняють, що вона вчила нас бачити у всьому красу, і залишатися дитиною до старості – її картини дійсно повертають у дитинство, в них немає нічого крім нестримної фантазії і правильної, народної, енергетики.

Гліб Пригунов

«Окремої поваги варті люди, які допомагають нам доторкнутися до прекрасного, організовують надзвичайні виставки і навіть відкривають приватні музеї. Всю свою енергію та працелюбність Олег Наумов вкладає в розвиток мистецтва, в його популяризацію, аби якомога більше людей могли доторкнутися до прекрасного. Музей українського живопису – це справжній острівець мистецтва в нашому промисловому місті», – підкреслив Гліб Пригунов в своїй урочистій промові.

Залишити відповідь