Google назвав найпопулярніші запити українців у 2015 році

Google представив підсумковий рейтинг найпопулярніших запитів у 2015 році. Про це йдеться у офіційному блозі компанії, передає «Українська правда».

«Ми проаналізували мільйони пошукових запитів, щоб зрозуміти, які теми викликали найбільший інтерес», – кажуть у Google.

Найпопулярнішим запитом року в Україні став «Новости Донецка». На другому місці розташувався фільм «50 відтінків сірого», а далі – Жанна Фріске і Кузьма Скрябін. В цілому, в році, що минає, увагу українців традиційно привернули талант-шоу і серіали.

У категорії «Персона» перші три позиції посіли Жанна Фріске, Кузьма Скрябін та Олесь Бузина. У 2015 році серед лідерів в даній категорії ми також бачимо Бориса Нємцова, Володимира Путіна та Поліну Гагаріну.

З фільмів українці найбільше цікавилися екранізацією бестселера «50 відтінків сірого». Також цього року шукали «Форсаж 7», драму «Левіафан» і україно-російський фільм «Незламна».

Лідер в категорії телевізійних шоу вже п’ятий рік незмінний – це реаліті-шоу «Холостяк», а серед серіалів українці найчастіше шукали новий сезон ситкому «Кухня» і комедійний серіал «Останній москаль».

«Покупкою року» в 2015 році став долар, також українців цікавило придбання залізничних квитків, iPhone 6 і ультразвукового відлякувача.

Користувачі постійно задають Google найрізноманітніші питання, і 2015 рік не став винятком. У році, що минає, українці цікавилися, навіщо потрібні пошукові системи, як завантажити з YouTube, чому не можна фотографувати сплячих і навіщо Путіну Сирія. Крім того, українські користувачі шукали значення таких слів, як військовий стан, селфі і дефолт.

Залишити відповідь