Хлопчик з Нікополя попросив у Миколая подарунок для кішки

Юний житель Дніпропетровщини звернувся до Святого Миколая з особливим прохання. Максим і Ася мешкають у Нікополі – за 5 кілометрів від Запорізької атомної електростанції. Це зона бойових дій.  У листі до святого Миколая Максим не побажав нічого собі. Натомість написав, що найбільше хоче корм для улюбленої кішки Асі. Про це розповідають у благодійній організації UAnimals.

Про це UAnimals розповіла Катерина Сидько з Благодійного фонду “Діти героїв”, що опікується дітьми, які втратили одного чи двох батьків під час війни.  Максимові 12, але з Асею вони міцно дружать вже 6 років. Кішку знайшли на вулиці.

Мама хлопця розповідає:  “Це любов зі самого дитинства. За шість років не було ні дня, щоби він не згадував по неї, якщо не вдома. Цього літа Максим був у таборі. Дуже хотів додому, навіть просив його забрати. З’ясувалося, що він дуже сумував за Асею. Ось такий зв’язок”

«Ми дуже захотіли допомогти створити диво на свято Миколая і надіслали для кішки Асі 20 кілограмів корму. А Катерина з благодійного фонду запропонувала написати Максимові ще одного листа, де б він попросив подарунок саме собі Максим і Ася уже отримали подарунок і корм на Миколая.  Сім’я написала нам, що Асі корм дуже сподобався. Вони поділяться кормом із сусідськими котами. Усім серцем тішимося, що вдалося зробити радісне та хороше для Максима й Асі. Дякуємо, друзі, що завдяки вам ці дива можливі!», – зазначили в благодійній організації.