Ходив по магазинах і клініках: у Дніпрі дитина шукала дім рудому Їжачку (Фото)

У Дніпрі волонтер «Верности» побачила рудого малюка, коли зайшла у клініку відвідати своїх підопічних. Крихітку знайшов на вулиці Дніпра десятирічний хлопчик, але батьки заборонили йому залишити кошенятко вдома. Тому він почав ходити по магазинах та клініках та шукати добрі руки для маленького.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У клініці одразу ж побачили, що кошеня потребує допомоги – крихітне, близько трьох тижнів від народження, виснажене, з хворим оком, не здатне їсти самостійно і зі страшенною діареєю.

«Звичайно, наша волонтерка не змогла відмовити хлопчику, і малюк Їжачок залишився у неї. Зараз його намагаються стабілізувати та вилікувати, але все це потребує коштів, тому ми знову просимо вашої допомоги», – написали у «Верности».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для Їжачка»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Їжачка»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!