Іноземні студенти з Дніпра відвідали «Острів свободи» (Фото)

Днями іноземні студенти НГУ з Монголії, Зімбабве, Гвінеї, Демократичної республіки Конго, Палестини і Туркменістану відвідали знаменитий острів слави козаків і Запорізької Січі Хортицю для проведення навчального заняття з дисципліни «Українська мова як іноземна».

f536cb3b9ef96f2073c5999be8c6c3eb

Статус «Острів свободи України» по праву належить Хортиці, адже саме з цього місця закладався «фундамент» незалежності України. Це унікальне місце входить до 7 чудес України. На Дніпрі немає острова рівного Хортиці ні за величиною, ні за красою, ні за цінністю природних та історичних пам’яток, ні за силою сакральної енергетики.

597bb44eaa2edaf72ba0cb4f0aaf0468

Пішохідна екскурсія по Хортиці з відвідуванням історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» розкрила період в історії «острова свободи України», пов’язаний із російсько-турецькою війною 1735-1739 років. Іноземні студенти оглянули Кош і Передмістя козацької столиці, дізналися про пороховий льох, школу джур, курені та Покровську церкву, повідомляють у прес-службі університету.

3cb7316c39ed678af22d339a721bc1c5

Особливо вразив іноземних студентів виступ січових козаків. Це спільний проект національного заповідника острів Хортиця та громадської організації «Козацький герц». Січові козаки продемонстрували володіння різними видами козацької зброї (бій на шаблях, списах) як у пішому так і в кінному строю, а також перевірили на сміливість бажаючих. Іноземні туристи, скуштувавши козацький куліш і український борщ, оглянули плотину ДНІПРОГЕСУ, а потім відвідали музей ретро-техніки «Фаетон». Велику цікавість викликала колекція ретро авто, яка, за словами гіда, постійно оновлюється. І всі студенти пообіцяли собі обов’язково повернутися до цього унікального острову.