Інвалідність на Дніпропетровщині: причини та статистика

Дніпропетровська область за показниками інвалідності в Україні серед дорослого населення займає 7 рангове місце і 12 місце — серед працездатного населення. Станом на листопад 2016 року в Дніпропетровській області налічується близько 143 тис. інвалідів.

А от за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, інваліди складають близько 10% всього населення світу. В Україні цей показник більше 6% від загальної кількості населення.

«Майже 80% інвалідів — це люди працездатного віку. Головною причиною інвалідності у дорослих є хвороби системи кровообігу (35%), на другому місці — новоутворення, в тому числі злоякісні (23%), травми (8%), хвороби кістково-м’язової, ендокринної, нервової системи, психічні розлади та інше»,- зазначив головний лікар  Обласного центру медико-соціальної експертизи Віктор Концур під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

Серед дитячого населення України — 2% інвалідів або більше 167 000 дітей. Серед причин дитячої інвалідності на першому місці — вроджені вади, а також хвороби центральної нервової системи і розлади психіки та поведінки.

Добавить комментарий