Іспанське море стане зарядним пристроєм для телефонів

На пляжі іспанського міста Альтафулья (Каталонія) запустять інноваційну систему для зарядження мобільних пристроїв. Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на місцеве видання Diari de Tarragona.

Суть нової системи підзарядки мобільних телефонів полягає у використанні тиску встановлених на пляжі водних труб, що допомагає виробляти електричну енергію. Очікується, що в найближчому майбутньому нова технологія також дозволить встановити зарядні пункти для електрокарів і використовувати отриману енергію для ілюмінації міста.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Проект під назвою Water Green Project був здійснений за співпрацею мерії Альтафульї і компанії Aigües de Catalunya. Він викликав неабиякий інтерес серед молоді, яка тепер зможе безкоштовно заряджати свої електронні пристрої на пляжах каталонського містечка.

Бюджет, виділений на проект, становить близько 40 тисяч євро. Подібна технологія вперше буде застосована в Іспанії. Очікується, що вона дозволить виробляти більше 1000 кВт «зеленої» енергії в рік і стане черговим етапом перетворення Альтафульї у «розумне» місто.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь