Італійцям до 18-річчя уряд даруватиме гроші на книжки

Італійський уряд даруватиме 500 євро на книжки громадянам, які досягли повноліття. Спеціальний ваучер можна також отримати на кіно, музику чи театр, пише “Українська правда. Життя” з посиланням на The Independent. Акцію з “культурним бонусом” організували для того, щоб нагадати молодим людям,що культура покращує життя й об’єднує людей.

Ініціатива розпочнеться 15 вересня. 500 євро можна буде також витратити на квитки в кіно й подорожі до національних парків.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Приблизно 575 тисяч підлітків отримають грошову винагороду до свого повноліття. Попри те, що урядові Італії це коштуватиме 290 мільйонів євро, чиновники вважають, щогроші витрачатимуться не даремно.

Італійський парламентар Томмазо Наннічіні вважає: “Ініціатива нагадає молоді, що вони належать до суспільства, для якого важливе їхнє досягнення повноліття. Акція також зверне увагу на те, наскільки важливе культурне зростання для розвитку особистості і для зміцнення основи нашого суспільства”.

18-річні зможуть претендувати на фінансове заохочення після того, як завантажать спеціальний додаток на свій смартфон.

Італійський уряд планує схожий бонус у 2017 році. Тоді викладачам хочуть запропонувати 500 євро, які вони зможуть витратити на професійний розвиток.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь