Йога з лемурами: в англійському готелі пропонують заняття зі звірятами (фото)

Поза «собаки мордою донизу» та поза лотоса знайома будь-кому, хто хоч раз був на занятті з йоги, але як щодо пози лемура? «Лемога» — такі заняття пропонує готель, розташований в Озерному краю в Англії. Партнерами для людей тут виступають лемури, повідомляє «ВВС Україна».

Готель Armathwaite Hall запровадив такий вид фітнесу, пропонуючи поєднати фізичні вправи зі спілкуванням з природою. За словами організаторів, такі заняття зменшують рівень стресу, стабілізують тиск і смішать — що не дивно, оскільки лемури досить потішні.

Поруч з готелем розташований національний парк Лейк-Дістрікт, де мешкають лемури. Один з менеджерів парку Річард Робінсон каже, що ці тварини — ідеальні партнери.

йога з лемурами

«Коли ви спостерігаєте за лемурами, можна помітити, що вони роблять деякі пози дуже природно: наприклад, їхня типова поза — коли вони гріють животи на сонці», — каже пан Робінсон.

Він додає: «Нам здалося це справді хорошим поєднанням, аби заохотити людей спробувати провести деякий час з лемуром».

«Не думаю, що ви коли-небудь можете побачити невдоволеного доглядача в зоопарку. Ми весь час проводимо з тваринами», — каже представник національного парку.

«Ми знаємо, як ми при цьому почуваємося, і буде чудово, якщо ми зможемо хоч трохи поділитися цим з іншими людьми», — додає він.

йога з лемурами

Втім, у соцмережах занепокоїлися здоров’ям тварин.

«Я спілкуюся з лемурами по роботі і займаюся йогою як хоббі, але суміщати одне з іншим — не нормально. Це по-дурному і безвідповідально», — обурюється зоозахисниця Фей Кларк.

«О Боже, ні! Це жахлива ідея, дикі тварини — не іграшки», — каже експертка з приматів Адріана Лоу.

У готелі запевняють, що заздалегідь інструктують гостей перед спілкуванням з тваринами.

Ніч у готелі зі сніданком, вечерею і заняттям йоги з лемурами коштує 450 фунтів (близько $600 на двох). Як бонус любителям тварин і йоги пропонують пляшку шампанського.

У готелі кажуть, що охочих виявилося так багато, що місця на заняття з «лемоги» вже розкупили на тижні наперед.