Календар на квітень: вдалі дні для будь-яких починань

У квітні сила Місяця націлена на удосконалення у всіх сферах життя. Місячний календар на квітень підкаже, які дні сприятливі для нових починань, а в які краще не приймати важливих рішень і нічого не міняти. Повідомляє СТБ.

Оскыльки перший день квітня починається зі спадаючого Місяця, постарайтеся нічого не планувати, не починати нові проекти. Початок місяця проведіть у колі найближчих людей у спокійній обстановці, а 8 квітня будьте максимально уважні та зосереджені.

16 квітня – несприятливий день, однак не варто закриватися в собі. Зверніться до друзів по підтримку, приділіть час своєму здоров’ю. Можете записатися на масаж або на йогу, щоб розслабитися і налаштуватися на позитивний лад. Незабаром зірки зійдуться в потрібному для вас напрямку, і ви зможете виправити проблемні ситуації.

Ближче до кінця місяця настане період зростаючого Місяця. У період з 20 квітня можна поступово планувати нові справи, впроваджувати нові ідеї. Не хвилюйтеся, якщо спочатку щось буде не вдаватися, – дуже скоро ви побачите результат, на який розраховували.

Сприятливі дні: 5, 11, 20, 25 квітня.

Несприятливі дні: 8, 16, 23, 30 квітня.