Кам’янчани стали чемпіонами світу з козацького двобою

Днями у Харкові відбувся п`ятий чемпіонат світу з козацького двобою. На п`яти майданчиках (октагон і чотири татамі) свою майстерність показували 950 спортсменів, які представляли 12 країн – Азербайджан, Іран, Грузію, Туреччину, Узбекистан, Таджикистан, Туркменію, Польщу, Литву, Молдову, Румунію та Україну.

Честь Кам`янського і Дніпропетровщини відстоювали бійці різних спортивних клубів. Першим «золотий» почин зробив Іван Вільховий, який достроково виграв поєдинок. Так само він без проблем «розібрався» і зі всіма іншими суперниками. Дуже красиво провів фінальну сутичку Микита Синявський. Ефектний удар «бекфіст», яким він «вирубав» суперника із Ірану, привів у захват усіх вболівальників.

Брати Станіслав і В`ячеслав Тимченки теж стали чемпіонами світу. Дуже важким видався фінальний поєдинок Єлизавети Рєзнік, який проходив о другій годині ночі. Але дівчина зробила все, щоб здобути звання чемпіонки світу.

Лише два бали не вистачило Павлу Слюсарю до першого місця. Ще одне «срібло» – у Володимира Кунцера, який ще донедавна займався боксом. Другим став і Микита Ярий. Своє ім`я вписав в історію Микита Синявський: йому вперше серед кам`янських бійців буде присвоєно звання майстра спорту міжнародного класу. На цих змаганнях норматив майстра спорту також виконав Іван Вільховий.

Завдяки старанням українських і, зокрема, кам’янських бійців, Україна посіла перше місце у командному заліку. Шістнадцять медалей – такий внесок кам’янських бійців у загальну перемогу національної збірної.