На трасі Дніпро-Запоріжжя роблять останні штрихи (Фото)

Ласкаво просимо проїхатися трасою Дніпро-Запоріжжя – відтепер дорога відповідає європейським стандартам. Перший в історії капремонт автомагістралі національного значення – на стадії завершення. Дорога вже із добротним покриттям. Зараз наносять розмітку і ставлять відбійники. Про це повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Трасу державного значення Н-08 побудували ще у 80-ті. Рух на дорозі, що з’єднує два великих обласних центри, завжди жвавий – близько 12 тисяч автомобілів на добу. Покриття там давно було непридатним, а подекуди й навіть небезпечним для руху – через суцільні ями.

За капітальний ремонт траси до межі із Запорізькою областю взялися у 2017-му – зусилля об’єднали Укравтодор та Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині близько 40 км магістралі в обидва боки – із якісним покриттям, що відповідає європейським стандартам.

Зараз дорожники роблять «останні штрихи». Працюють відразу на двох ділянках. Біля Василівки наносять розмітку, поблизу Братського – встановлюють на розділовій смузі колесо-відбійний брус. Згодом оновлять і дорожні знаки.