Кінопрем’єри тижня: 3 фільми, які варто побачити

Якщо ви полюбляєте кіно і з задоволенням проведете вечір у кінотеатрі, то пропонуємо вам круті прем’єри, які не залишать нікого байдужим.

Джек Річер: Не відступай

Українська прем’єра 20 жовтня 2016

У центрі сюжету Джек Річер, що відправився в Вірджинію, на місце своєї колишньої військової служби. Він зустрічається з жінкою, яка мала положення і вагу в армії, однак як тільки вони зустрілися — їх заарештували. Причому Річера звинуватили в злочині шістнадцятирічної давнини, який, зрозуміло той не скоював.

Повний розковбас

Українська прем’єра 20 жовтня 2016

Перша анімаційна комедія для дорослих про неймовірні пригоди їжі з супермаркету. Їстівним друзям належить отримати відповідь на головне питання: чи є життя за стінами супермаркету і що ж відбувається з продуктами після того, як вони потрапляють до людей додому?

У ліжку з Вікторією

Українська прем’єра 20 жовтня 2016

Вікторія намагається почати нове життя — взяти себе в руки, розібратися з коханцями, більше спати і краще харчуватися. Тільки от колишній, що звернувся до неї за допомогою, не допомагає навести порядок. А інший коханий, який уявив себе популярним письменником, посвячує всю мережу в подробиці її інтимного життя.

Джерело myledi.net

Добавить комментарий