Китай інвестуватиме в розвиток Дніпропетровщини

Залучення іноземних інвестицій, вихід підприємств з Дніпропетровщини на китайський ринок, обмін передовим досвідом, реалізація спільних проектів та проведення форумів, семінарів і конференцій. Новий етап у співпраці Дніпропетровської ОДА з Китайською Торговою Асоціацією розпочали з підписання Меморандуму про співробітництво.»

китай2

«Ми зацікавлені у збільшенні обсягу інвестицій в економіку області. Для цього готові створювати найсприятливіші умови для реалізації спільних проектів. Китай – один з найпотужніших світових інвесторів. Нам є чому повчитися у китайських партнерів, і ми готові поділитися власним унікальним досвідом реалізації інвестпроектів у нашій країні», — зазначив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Голова регіону зустрівся з представниками Китайської Торгової Асоціації та провідних китайських підприємств. Обговорили перспективи майбутньої співпраці. У планах – інвестиції в індустріальні парки, сільське господарство та інші галузі.

китай3

«Сьогоднішня зустріч – підтвердження високої зацікавленості китайських компаній у розвитку співробітництва з Дніпропетровською областю. Підписання Меморандуму дозволить нам реалізовувати інвестиційні проекти в регіоні. Енергетика, сільське господарство, транспорт, розвиток інфраструктури – нас цікавить співпраця у різних напрямках», — зазначив виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації Руслан Осипенко.

Представникам китайських компаній презентували кілька інвестиційних проектів. Серед них – Павлоградський індустріальний парк, завод з переробки твердих побутових відходів, рибне підприємство з впровадженням енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

китай1

Нині Дніпропетровщина – лідер з залучення іноземних інвестицій серед областей країни. Всього іноземні інвестори вклали в економіку регіону 7,1 млрд. доларів.

Добавить комментарий