Китаєць заповів собаці усі свої гроші

71-річний китаєць Ван Цзюньу з міста Харбін провінції Хейлунцзян вирішив передати у спадок своєму собаці 80,000 юанів (близько $12,000), які збирав протягом усього життя.

За словами чоловіка, його син загинув в автокатастрофі у віці шести років, а дружина померла від тяжкої хвороби. Після трагедій Ван прихистив у себе в домі цуценя, яке стало його єдиним членом сім’ї. Через роки китаєць вирішив звернутися до місцевого притулку для тварин. Він повідомив співробітникам, що склав заповіт і хоче пожертвувати притулку всі свої гроші. Цзюньу також побажав, щоб ці кошти почали використовувати в якості «пенсії» для його собаки на ім’я Ерфу.

На такий крок Вана підштовхнуло його погане самопочуття. Чоловік, який пережив інсульт і декілька інфарктів, намагається зробити все, щоб після його смерті Ерфу жив щасливо та гідно. Господар тварини також додав, що минулого року загубив свого улюбленця, але його допомогли знайти сусіди. Відтоді Ван жодного разу не залишав Ерфу без нагляду. Варто відзначити, що адміністрація притулку прийняла пропозицію пенсіонера, однак відмовилася взяти з нього гроші.

Джерело: bublbe.com

Добавить комментарий