Клієнти Дніпропетровськгазу можуть легко підтвердити обсяги споживання газу онлайн

Відтепер всі мешканці Дніпропетровщини, які зареєстровані в особистому кабінеті на сайті 104.ua, можуть згенерувати довідку про розподілений (спожитий) природний газ не виходячи з дому. Завантажити довідку з обсягами газу за останні півроку можна в особистому кабінеті на сайті 104.ua в розділі «Документи». Ця довідка може стати у нагоді, якщо постачальник газу зробив некоректні нарахування.

Компанія 104.ua продовжує розвиток сервісів для споживачів природного газу. Переведення в онлайн стандартних послуг і довідок лише один з напрямків. У квітні кожен користувач особистого кабінету на сайті 104.ua може згенерувати довідку про обсяги спожитого газу самостійно. В довідці будуть зазначені обсяги газу, які передані постачальнику газу через інформаційну платформу.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Цю довідку ми розробили з огляду на численні скарги споживачів на те, що обсяги спожитого газу не збігаються з тим, що виставляє в платіжці постачальник, – говорить Марина Моїсеєва, начальник управління онлайн 104.ua. –  Довідка формується автоматично за останні півроку. Завдяки нанесеному QR-коду ви можете надати її в техпідтримку Нафтогазу. Після завантаження їм буде доступний ваш EIC-код і обсяги споживання за останні півроку».

Автоматично сформована онлайн довідка стане у нагоді клієнтам 104.ua, які хочуть оскаржити невідповідні нарахування постачальника і довести свою правоту. Дані про обсяги споживання доступні після сканування QR-коду і отримуються напряму із системи 104.ua. Формувати подібну довідку можна один раз на день.

Раніше в онлайн переведено довідку про стан розрахунків за розподіл природного газу. Вона так само доступна в кабінеті 104.ua.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!