Колектив із Дніпра взяв гран-прі міжнародного конкурсу (фото)

Народний ансамбль танцю «Орлятко» із Дніпра взяв участь у фестивалі-конкурсі в Батумі. За першість там змагались колективи з Грузії, Азербайджану, Казахстану, Ізраїлю та України. Артисти «Орлятка» продемонстрували чотири номери, які оцінювало міжнародне журі й у фіналі віддало нашим артистам гран-прі.

На рахунку «Орлятка» вже чимало медалей, дипломів та призів. Колектив навіть був учасником української культурної програми XXVIII Олімпійських іграх у Греції.

Цьогоріч колективу виповнилось 53 роки. В його репертуарі є танці практично усіх стилів: народно-сценічний танець, класика, степ, акробатика, сучасні й бальні танці. А з 1996 року «Орлятко» влаштовує міжнародний фестиваль «Орлятко збирає друзів». За ці роки участь у ньому взяли колективи з Македонії, Білорусі, Молдови, Литви, Болгарії, Польщі, Словаччини, Венесуели тощо.

«Орлятко» можна назвати енциклопедією народного танцю. В нашому репертуарі 40 номерів і це танці різних народів світу. Кожен розповідає про традиції, культуру, хореографію різних країн. Не оминаймо увагою й рідну Україну. В нас є ліричні, бойові й жартівливі номери, які передають характер українського народу, знайомлять глядача з хореографією різних регіонів країни. «Гопак», «Танок з бубнами», «Брилі», «Мало каші з’їли», «Козачий стомп» та інші давно стали відомими й улюбленими номерами прихильників «орлят», — сказав засновник й художній керівник народного ансамблю Олксандр Соколовський.