Колекцію українського музею внесли до Книги рекордів

У Вінниці розпочав роботу єдиний в Україні музей моделей транспорту, колекцію якого визнано найбільшою в країні. Про це повідомляє  Укрінформ.

“Цю колекцію я збирав майже 45 років і на сьогодні вона найбільша в Україні – це 5037 моделей транспорту. Вона унікальна і дуже дорога, розподіляється на декілька частин: вантажні, легкові, спеціальні автомобілі, автобуси, мотоцикли, військова техніка ручної роботи (складання), моделі з пластику, а також потужна колекція живих двигунів автомобілів, вузлів і агрегатів, яку надав Барський коледж транспорту і будівництва», – повідомив власник колекції Музею моделей транспорту міста Вінниці Олександр Вдовиченко.

За його словами, представлена в музеї колекція за кількістю моделей  не має аналогів ані в Україні, ані на теренах Європи. Під час відкриття музею представники “Книги рекордів України” зафіксували національний рекорд у категорії “Колекції” як “найбільша в Україні колекція моделей транспорту, яка розміщена в експозиції музею на постійній основі”.