Коли абітурієнти Дніпропетровщини складатимуть пробне ЗНО

Цьогоріч абітурієнти Дніпропетровщини складатимуть пробне ЗНО 15 та 17 червня. Завантажити запрошення-перепустки учасники зможуть у своїх особистих кабінетах із 1 червня. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Цьогоріч через поширення коронавірусу в Україні суттєво змінилися і сам освітній процес, і вступна кампанія. Але, незважаючи на введені обмеження, абітурієнти все ж таки зможуть спробувати свої сили під час пробного ЗНО. Головна умова – учасників пускатимуть до пунктів проведення тестування тільки у масках або респіраторах», – сказали у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

15 червня відбудеться тестування з української мови та літератури. 17-го – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

При собі слід мати оригінал паспорту або ID-картку та запрошення-перепустку. Також рекомендують взяти з собою дві-три ручки з чорнилами чорного кольору, пляшку з питною водою та антисептик для рук.