Коли у 2018 році пройде реєстрація та тестування ЗНО: всі дати

В Українському центрі оцінювання якості освіти оприлюднили дані щодо ЗНО, яке пройде у 2018 році. Відомо, що реєстрація для участі розпочнеться 6 лютого і буде тривати до 19 березня. Вносити зміни до реєстраційної інформація можна буде до 2 квітня. Вже до 30 квітня всі учасники ЗНО отримують запрошення-перепустки, на яких будуть вказані місце та час тестувань. Пише Радіо Максимум.

ЗНО1

ЗНО-2018 стартує з математики – 22 травня, а українська мова та література пройде 24 травня.Німецька, іспанська, французька мови – 29 травня, англійська – 1 червня, біологія – 4 червня, історія України – 6 червня, географія – 8 червня, фізика – 11 червня, хімія – 13 червня.

Відзначається, що основна сесія буде до 23 червня, а додаткову погодять до 30 квітня. Всі результати оголосять вже до 21 червня. Особи, які не могли зареєструватися на ЗНО в основний період (особи з окупованої території Криму та тимчасово непідконтрольної Донеччини, а також учасники АТО) зможуть надіслати свої дані у період 3-21 травня та взяти участь у додатковій сесії ЗНО.