Коли у Дніпрі найчастіше викрадають авто

У поліції навели статистику угонів автотранспорту в Дніпропетровській області та порадили, як вберегти автомобіль від викрадення.  «За 10 місяців 2018 року на території Дніпропетровської області зареєстровано 607 злочинів, пов’язаних з незаконними заволодіннями транспортних засобів, з них 335 фактів – це заволодіння автомобілями. З початку року розкрито 254 злочини, з них 108 – це автомобілі. У порівнянні з минулим роком кількість таких злочинів зменшилася на 400 фактів» – розповів заступник начальника відділу розкриття незаконних заволодінь транспортних засобів управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Троян.

– Найбільшу кількість автомобілів викрадено у м. Дніпро. Для скоєння злочинів викрадачі обирають нічний час – з 12 ночі до 6-ї ранку. Для викрадення обирають транспортні засобі, які власники залишають вночі без нагляду. Також трапляються крадіжки транспортних засобів з гаражів – таких випадків було 167 з початку року, та з автостоянок – близько 16 викрадень – зазначив він.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також Володимир Троян розповів, як вберегти транспортний засіб від угону.

«По-перше, автомобіль обов’язково потрібно обладнати сигналізацією та додатковими засобами захисту – на кермо, коробку передач або педаль газу. Однак і ці засоби не завжди рятують від угону. На сьогоднішній день одним з найкращих рішень захистити свій автомобіль є GSM-сигналізація, за допомогою якої можна завжди відслідкувати, де перебуває авкермотомобіль, та керувати ним. Також значно ускладнить викрадення автомобіля встановлення секретної кнопки, яка запускає подачу палива до автомобіля, про місце розташування якої знає лише автовласник» – додав він.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!