Комунальники Дніпропетровщини готові стати до роботи

Поки що синоптики не прогнозують ані снігу, ані ожеледиці, однак Дніпропетровщина готується до зимової негоди. Більше 400 снігоприбиральних машин вже протестовані та стоять на поготові. 80% зимового запасу посипочних матеріалів вже знаходяться на складах. Щойно погіршиться погода, комунальники готові стати до роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

423 снігоприбиральні машини комунальних підприємств Дніпропетровщини протестовані та готові до роботи. 44,7 тис. тонн посипочного матеріалу вже зберігаються на складах. Це 80 % від потреби на весь осінньо-зимовий період.

«Дніпропетровщина до зими підготувалася. Більше 400 снігоприбиральних машин готові до роботи. Уся комунальна техніка зосереджена в містах та районах. Тому і відповідальність за її роботу – на керівниках територій», – наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

За потреби на допомогу комунальній техніці на вулиці Дніпропетровщини вийдуть машини приватних підприємств. Такі домовленості є в усіх містах та районах регіону.

Готова до роботи снігоприбиральна і аварійна техніка рятувальників Дніпропетровщини.

Коли на Дніпропетровщині випаде перший сніг – на сайті ОДА.

Залишити відповідь