Конкурс перевізників онлайн : на Дніпропетровщині визначили переможців на приміські та міжміські маршрути

На Дніпропетровщині завершився конкурс перевізників. Претендентів на приміські та міжміські маршрути обирали у прямому ефірі. Онлайн трансляцію конкурсу можна було переглянути на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації та в youtube. Переможцями стали 5 автопідприємств. Вони працюватимуть на 7 напрямках.

«Безпека та комфорт пасажирів – наш пріоритет. Перевізників на приміські та міжміські маршрути визначали у прямому ефірі. Це перша така практика в Україні. Конкурс прозорий. Автопідприємства-переможці надали всі необхідні документи, пройшли перевірки комісії. Вже скоро вони стануть до роботи на визначених маршрутах, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Статус переможців вони мають доводити й у роботі. Обов’язково відвідаємо їх з перевірками».

Конкурс проходив у два етапи. Під час першого, що пройшов 12 квітня, представники конкурсної комісії відкрили конверт з документами від 10 претендентів.

Далі члени комісії перевіряли усі надані папери, виїжджали до автопідприємств, оцінювали стан транспорту, умови в ремзоні, роботу механіків та медиків. За все нараховували бали.

Сьогодні відбувся другий етап. У прямому ефірі відкрили конверт, де вказані маршрути, на які претендують перевізники. З 10 запропонованих напрямків, автопідприємства надали документи на 7.

Напрямок «Дніпропетровськ-Підгородне» виграло автопідприємство «Карлссон», «Марганець-Зоря» — «Експрес-логістик», «Павлоград-Василівка» — «Північтранс», «Синельникове-Покровське» — «Зігфрід-М», «Дніпропетровськ-Новопавлівка» — АТП «11205», «Павлоград-Тернівка» — «Північтранс», «Дніпропетровськ-Юр’ївка» — «Північтранс».

Тепер Дніпропетровська ОДА укладе договори з переможцями конкурсу. Роботу на маршрутах вони розпочнуть вже у червні.

Новий конкурс по трьом маршрутам, на які цього разу перевізники документів не подали, оголосять за 3-4 місяці.

конкурс перевізників

Конкурс перевізників…

конкурс перевізників

у прямому ефірі та під прицілом відеокамер.

Добавить комментарий