Корисні властивості цикорію

Вибір на користь цикорію роблять ті, хто хоче геть відмовитися від кофеїну. Цикорій не лише замінить вам каву, а й принесе неабияку користь організму.

Користь цикорію для здоров’я

Перший аргумент на користь цикорію – він дійсно допомагає відмовитися від кофеїну. Особливо це корисно для тих, хто страждає захворюваннями серцево-судинної системи. Крім цього, цикорій бадьорить та покращує настрій.

Цикорій позитивно впливає на нервову систему. До складу цикорію входять вітаміни групи В, які заспокоюють нерви, надають бадьорості та сил. Також він багатий на кальцій. Магній, який теж входить до складу цикорію, допомагає боротися з тахікардією.

Крім цього, регулярне вживання цикорію допомагає підвищити імунітет. Не менш важливий аргумент, чому потрібно пити цикорій – він знижує рівень цукру в крові. Тому, цикорій потрібно вживати, як тим, хто бажає схуднути, так і тим, хто хворіє на цукровий діабет.

Цикорій для краси

Регулярне вживання цикорію допомагає не лише добре себе почувати, а ще й виглядати при цьому чудово. Вітаміни та мінерали, які входять до складу цикорію, допомагають відновити колагенові волокна та відмінно тонізують шкіру. Не менш позитивно цикорій впливає на волосся. Його вживання зробить волосся більш здоровим, красивим і блискучим. А якщо використовувати цикорій замість ополіскувача для волосся – ефект вас вразить.