Корисні якості червоної ікри про які ви ще не чули

Червона ікра вважається делікатесом і має, м’яко кажучи, не дешеву вартість. Багато українців можуть собі дозволити червону ікру тільки у свята.

Дієтологи визначили найкорисніші властивості цього делікатесу.

Ікра продовжує життя. Вживання делікатесу позитивно впливає на організм людини, внаслідок чого процес старіння дещо сповільнюється, тому тривалість життя збільшується.

Ікра підвищує інтелект. Більшість експертів погодяться з твердженням, що завдяки присутності в раціоні червоної ікри розумові здібності людини виходять на новий, більш високий рівень.

Ікра відновлює сили. Вся справа в тому, що в червоній ікрі міститься достатня кількість легкозасвоюваних білків, які насичують організм і заряджають його енергією.

Ікра допомагає зберегти вагу і не набрати зайвих кілограмів. Незважаючи на те, що червона ікра відноситься до категорії калорійних продуктів, вона не здатна нашкодити фігурі, тому як її їдять невеликими порціями.

Ікра підвищує потенцію і сприяє зачаттю дитини. Як виявилося, червона ікра є одним з найпотужніших афродизіаків і діє не гірше, ніж устриці, тільки коштує дешевше.

Вчені впевнені в тому, що червона ікра містить незліченну кількість корисних мінералів і мікроелементів. Вони навіть дозволяють їсти її під час лікувального голодування, як єдиний продукт. Навіть 200 грамів червоної ікри людині вистачить на один тиждень голодування, щоб в організмі не утворився дефіцит будь-яких компонентів крові.

Як правильно обирати ікру:

— на банці з ікрою дата виготовлення продукту повинна бути вибита вгорі, а не втиснула внизу;

— дата фасування червоної ікри повинна припадати на липень чи серпень;

— щоб перевірити термін придатності ікри, слід викласти кілька ікринок на тарілку і подути на них, якщо покотилися — вона свіжа, прилипли до тарілки — несвіжа;

— червона ікра може бути тільки 1 сорту, вищого ґатунку ікру не виробляють;

— вважається, що Сахалінська червона ікра має найприємніший смак з усіх існуючих.

Добавить комментарий