Користь короткочасної істерики

Короткочасна істерика може бути корисною, тому що вона дозволяє емоційно адаптуватися до тих чи інших життєвих обставин.

Істеричний стан – один із способів пристосуватися до важких життєвих ситуацій, коли можна випустити пару і впоратися зі своїми емоціями, повідомляє “Країна здоров’я”.

Істеричність – це один із варіантів адаптивних механізмів. Хтось іде у депресію, хтось у панічні атаки, а хтось в істерику. Це один із варіантів того, як люди пристосовуються до тих подій, які з ними трапляються. Коли людина вже не може терпіти те, що відбувається, не може терпіти тривогу чи стрес, вона починає це вперто промовляти, емоційно жестикулюючи, підвищуючи голос.

Читайте нас в телеграмм-канале t.me/vestidpua

Сміх – це одна з форм прояву істерики, коли людина хоче випустити емоції, але не може зробити це так, як йому хотілося б – закричати, накричати, побитися, тому що це неприйнятно.

Якщо істерика перетворюється на спосіб взаємодії зі світом, то це призводить вже справді до негативних наслідків: людина відключає раціональність, підпорядковується емоціям, робить вчинки, про які потім шкодує.

У такому стані людину краще дати спокій, дочекатися, коли емоції відійдуть на другий план, і лише тоді запропонувати свою допомогу.