Крапка в гучній справі: військовий госпіталь у Дніпрі повернули в державну власність

В гучній справі, яка тяглася понад два роки, поставили крапку. Вищий господарський суд України повернув з приватної власності у державну Дніпропетровський військовий госпіталь. Юристи ОДА брали участь у засіданнях в інтересах держави.

«Нарешті в справі військового госпіталю у Дніпрі поставлено крапку. Стратегічно важливий для країни медзаклад, який потрапив до приватної власності незаконно, повернули у державну власність. У цій справі ОДА виступала в інтересах держави. Дякуємо всім, хто брав участь в процесі та допомагав повернути госпіталь законному власнику», — розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

В 2007 році Міноборони незаконно, без погодження з Кабміном України, передало одній з компаній більше 10 тисяч квадратних метрів нерухомості та майже 4 га землі Дніпропетровського військового госпіталю для модернізації матеріально-технічної бази. Для проведення робіт ця компанія взяла кредит в банку ВТБ на 130 мільйонів гривень під заставу майна госпіталю. Гроші не повернули, тож врешті лікарня перейшла у власність банку.

Повертати будівлю в державну власність почали понад два роки тому. У квітні 2016-го суд ухвалив рішення про повернення медзакладу державі. Проте представники банків подали касаційну скаргу. Днями Вищий господарський суд України залишив в силі попереднє рішення – передати госпіталь державі.

Добавить комментарий