Кривий Ріг — перший в Україні в рамках впровадження е-квитка

Кривий Ріг — перший в Україні в рамках впровадження е-квитка. Міська влада реалізує пілотний проєкт «Безоплатний проїзд у міському комунальному транспорті для мешканців міста». Тобто криворізький е-квиток – це Картка криворіжця. Її можна отримати безкоштовно. Власник Картки зможе безкоштовно їздити у трамваях, тролейбусах, автобусах та швидкісному трамваї.

Згідно з законодавством в Україні запроваджено е-квиток (електронний облік пасажиропотоку) у громадському транспорті. Це сучасний світовий досвід, який дозволяє контролювати реальний обіг бюджетних коштів, оцінити обґрунтованість тарифів та можливості оновлення автопарку перевізника.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Зазначимо, що за вимогою Закону пільговики обов’язково мають отримати Картку криворіжця (е-квиток). Тільки за її наявності буде забезпечено прозорий облік перевезень та компенсації перевізникам їхньої вартості з міського бюджету.

Містяни можуть зекономити час та замовити Картку онлайн або особисто звернутися у будь-який із 73 пунктів, в яких приймають документи.

Коли її виготовлять, заявнику телефонують та запрошують прийти до обраного ним пункту оформлення. Наразі черг немає, тож багатофункціональну Картку можна оформити без зайвої метушні.

Важливо!!! Власники Картки криворіжця зможуть не тільки безкоштовно користуватися громадським транспортом. Уже зараз Картка криворіжця для школярів дає батькам можливість контролювати час перебування дитини у школі. Для бюджету міста Картки криворіжця дозволяють підвищити прозорість та адресність витрат на харчування школярів, що фінансується коштом місцевого бюджету. В майбутньому їх власники зможуть, наприклад, отримувати актуальну інформацію про привабливі ціни на ліки в комунальних аптеках та багато іншого.

Безкоштовно, зручно, поряд із домом та без зайвої метушні. Центри прийому заяв-анкет на виготовлення багатофункціональної Карти розташовані в усіх районах міста. Працюють багато Центрів, аби мешканці могли швидко й комфортно оформити Картку криворіжця, а також подати документи для отримання компенсації з міського бюджету на оплату житлово-комунальних послуг. Під час пандемії городян у Центрах оформлення Карток приймають за попереднім записом, тож черг біля кабінетів немає.

Щодо переліку документів, які необхідні для оформлення Картки криворіжця: слід мати з собою паспорт, ідентифікаційний податковий номер (ІПН), а для пільговиків — також документи, що надають право на пільгу.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!