Криворізький медичний коледж оголошує набір абітурієнтів на навчання у 2020 році

Криворізький медичний коледж оголошує набір абітурієнтів на навчання у 2020 році для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

На основі повної загальної середньої освіти (11 класів) на такі спеціальності:

— спеціальність 223 Медсестринство, освітньо-професійна програма «Сестринська справа»;

— освітньо-професійна програма «Лікувальна справа»;

— освітньо-професійна програма «Акушерська справа»;

— спеціальність 226 Фармація,  промислова фармація, освітньо-професійна програма «Фармація».

На основі базової загальної середньої освіти (9 класів):

— спеціальність 223 Медсестринство, освітньо-професійна програма «Сестринська справа»;

— освітньо-професійна програма «Лікувальна справа»;

— спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування, освітньо-професійна програма «Лабораторна діагностика»;

— спеціальність 226 Фармація, промислова фармація, освітньо-професійна програма «Фармація».

Для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр»:

— спеціальність 223 Медсестринство, освітня програма «Сестринська справа».

Коледж — це сучасний заклад, колектив якого перебуває у постійному русі, що забезпечує інноваційність, креативність, високий інтелектуальний рівень процесу навчання та виховання. Сучасна матеріально-технічна база навчальних кабінетів та лабораторій. Діють комп’ютерні кабінети, підключені до мережі Інтернет. У кабінетах та лабораторіях постійно оновлюються наочність та обладнання: муляжі, фантоми, інструментарій тощо. Клінічний кабінет, де студенти мають змогу самостійно відпрацьовувати практичні навички, та кабінет сестринської справи є одними з кращих у регіоні. Хороші соціально-побутові умови у гуртожитку є предметом гордості нашого коледжу, адже він за рівнем комфорту наближений до родинної домівки. Бібліотека коледжу укомплектована потрібною літературою, осучаснена комп’ютерною програмою «Бібліограф».

Сьогодні Криворізький медичний коледж здійснює підготовку майбутніх медичних працівників за такими освітніми програмами:

  •  «Сестринська справа» — випускники цього відділення обіймають первинні посади медичної сестри лікувально-профілактичних закладів, дитячих дошкільних і шкільних закладів, санітарно-курортних установ.
  • «Лікувальна справа» — випускники цього відділення працюють у бригадах швидкої медичної допомоги та всіх лікувальних установах.
  • «Акушерська справа» — випускники цієї спеціальності мають право обіймати посади акушерки в акушер­сько-гінекологічних установах, пологових будинках, ФАПах, здоровпунктах.
  • «Лабораторна діагностика» — випускники мають право обіймати посаду лаборанта медичних лабораторій усіх типів лікувально-профілактичних установ.
  • «Фармація» — випускники мають право обіймати первинні посади: фармацевт аптеки, лаборант хімічного аналізу.

Телефон для довідок: (056) 470-13-71;

м. Кривий Ріг, вул. Медична, 14. 

Сайт: kmk.in.ua, e-mail: krmedkol@ukr.net