Криворізький медичний коледж запрошує на день відкритих дверей

Шановні абітурієнти! КВНЗ « Криворізький медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради», запрошує вас на День відкритих дверей, що відбудеться 14.04.2018 року. Історія його багата і славна.  Вона тісно переплітається з історією великого промислового центру України – міста Кривий Ріг! І кожен рік починається особливо.

В 2018 році оголошується набір на спеціальності:

на базі загальної середньої освіти (11 класів)

 • спеціальність 223 Медсестринство, освітня програма сестринська справа (бюджетна та небюджетна пропозиція);
 • спеціальність 223 Медсестринство, освітня програма лікувальна справа (бюджетна та небюджетна пропозиція);
 • спеціальність 223 Медсестринство, освітня програма акушерська справа (бюджетна та небюджетна пропозиція);
 • спеціальність 226 Фармація (бюджетна та небюджетна пропозиція);

на базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

 • спеціальність 223 Медсестринство, освітня програма сестринська справа (бюджетна та небюджетна пропозиція);
 • спеціальність 223 Медсестринство, освітня програма лікувальна справа (бюджетна та небюджетна пропозиція);
 • спеціальність 224 Технології медичної діагностики і лікування, освітня програма лабораторна діагностика (бюджетна та небюджетна пропозиція);
 • спеціальність 226 Фармація (бюджетна та небюджетна пропозиція);
 • для вступу на базі 9 класів з 02.07.2018 року по 14.07.2018 року на денну форму навчання;
 • для вступу на базі 11 класів з 2.07.2018 року по 25.07.2018 року на денну форму навчання;
 • для вступу на базі 11 класів або раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня (ступня вищої освіти) за іншою спеціальністю на вечірню і заочну форму навчання з 12 липня по 10 серпня 2018 року.

Є на Дніпропетровщині такий коледж.

Історія його багата і славна. Вона тісно переплітається з історією великого промислового центру України – міста Кривий Ріг! І кожен рік починається особливо…

Першим вересневим ранком, що пахне чорнобривцями й айстрами, на майданчику, біля гуртожитку коледжу, світлішає… від білих халатів і нестримної радості тих, хто готовий присвятити себе найблагороднішій справі – лікуванню людей. Як ви вже здогадались, це – Криворізький медичний коледж, гордість Дніпропетровщини, один із найстаріших закладів міста: йому виповнилося цьогоріч 85 років! Життя коледжу — це і будні, і свята. Це кропітка праця викладачів і студентів, результатом якої є підготовка компетентних спеціалістів у медичній і фармацевтичній галузях.

Здобутки, перспективи

Незважаючи на свій поважний вік, коледж – це сучасний заклад, колектив якого перебуває у постійному русі, що забезпечує інноваційність, креативність, високий інтелектуальний рівень процесу навчання та виховання. Якість підготовки – головний орієнтир і критерій закладу. За результатами ліцензійного іспиту «Крок М» коледж протягом останніх років входив в першу двадцятку серед 114 вищих медичних навчальних закладів І-ІІ р.а. України.

Кому хоч раз доводилося побувати в стінах Криворізького коледжу, той не може не відзначити абсолютного порядку та злагодженості в усьому. Сучасна матеріально-технічна база навчальних кабінетів та лабораторій, приємна атмосфера адміністративних приміщень. Діють комп’ютерні кабінети, підключені до мережі Інтернет, створено власний web-сайт. У кабінетах та лабораторіях постійно оновлюються наочність та обладнання: муляжі, фантоми, інструментарій тощо. Клінічний кабінет, де студенти мають змогу самостійно відпрацьовувати практичні навички, та кабінет сестринської справи є одними з кращих у регіоні.

Гарні соціально-побутові умови у гуртожитку є предметом гордості нашого коледжу, адже він за рівнем комфорту наближений до родинної домівки.

Бібліотека коледжу затишна, укомплектована необхідною літературою, осучаснена комп’ютерною програмою «Бібліограф».

Наші студенти гідно представляють коледж на олімпіадах, професійних конкурсах, студентських конференціях регіонального, обласного, всеукраїнського рівнів. Вони – постійні учасники конкурсів фахової майстерності «Ескулап», «Панацея», конкурсів знавців української мови, міського літературно-музичного конкурсу «Не погасай, моє світило», спортивно-масових заходів і змагань різного рівня.

Прийом документів за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Медична 14

Телефон для довідок: 056-405-37-68,

сайт: kmk.in.ua,

e-mail: krmedkol@ukr.net

ліцензія АЕ №636018