Куклы мастериц из Днепра отправились во Францию (фото)

Во французской Ницце скоро открывается Международный фестиваль украинской культуры «Кобзар». На нем свои произведения представят сразу четыре днепровских мастера изготовления традиционных народных кукол – Ольга Родкина, Екатерина Мусиенко, Тамара Горбунова, Светлана Михайлик, сообщает Городской сайт.

Вот, что о предстоящем фестивале и участии в нем днепровских мастериц рассказала арт-директор Днепровского Дома искусств Валентина Слобода:

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Сьогодні у світі значно пожвавився інтерес до нашої України, її історії та традицій. Українська культура – дуже багата та розмаїта і ми пишаємось нашою культурною спадщиною.

куклы_Днепр

Раді, що маємо можливість показати вироби наших майстрів народного мистецтва мешканцям інших країн, бо наша місія берегти традиції пращурів, популяризувати українську культуру.

куклы_Днепр

Традиційні українські ляльки наших майстринь Світлани Михайлик, Ольги Родкіної, Тамари Горбунової та Катерини Мусієнко зараз в дорозі до Франції, де вони будуть преставляти наш край, наше об’єднання майстрів народного мистецтва Дніпровського Будинку мистецтв на фестивалі української культури «КОБЗАР», який щорічно проводиться у Ніцці.

куклы_Днепр

Щиро дякуємо майстрині Світлані Михайлик за організацію доставки творів наших майстринь для участі в цій патріотично-культурній акції. Чекатимемо фотозвіт».

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!