Курсант з Дніпра врятував життя перехожому

Долікарську допомогу надав курсант 4-го курсу факультету стратегічних розслідувань Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ернест Кошевець чоловікові, якому стало зле просто посеред вулиці. Сталося це 5 листопада близько 12 години дня у місті Сєвєродонецьк Луганської області.

Хлопець вийшов з відділення Укрпошти, направлявся в сторону домівки, як раптом побачив, що чоловік років 50-ти пластом впав на землю і почав битися в конвульсіях. За словами Ернеста, стан перехожого погіршувався з кожною секундою.

«У нього почала йти піна з рота. Я викликав швидку, стягнув маску з обличчя, повернув голову на бік, щоби він не вдавився блювотними масами. Підмостив під голову якусь гумову річ, що лежала поряд, і знаходився поруч до приїзду бригади швидкої», – розповідає курсант ДДУВС.

Ернест Кошевець зазначив, що містяни проходили повз, дехто обходив подалі, а були й такі, які знімали відео з балкону на телефон.

«Я не розгубився, все зробив, як нас вчили на заняттях з тактичної медицини. І все ж іще одна пара рук у такому випадку не завадила б, щоби, наприклад, зателефонувати у швидку повторно, зателефонувати рідним хворого», – додає майбутній поліцейський.

Екіпаж екстреної медичної допомоги прибув на місце події через 7 хвилин після виклику. Лікарі подякували Ернесту за грамотно надану долікарську допомогу. На момент ушпиталення хворому стало легше, бригада відвезла його до міської лікарні для подальшого лікування та обстеження.